„Każda zmiana może dostarczyć sposobności do rozwiązania problemu.”
Barry Duncan

Treść w trakcie przygotowywania

Warsztaty dla rodziców skierowane są do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności wychowawcze i odnajdywać konstruktywne sposoby radzenia sobie w relacjach z dziećmi. 

Istnieje możliwość indywidualnego wyboru tematu spotkań.

Warsztaty rozwoju osobistego skierowane są do osób pragnących podnieść jakość swojego życia. 

Jestem wieloletnim realizatorem programów profilaktyczny dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Warsztaty prowadzone przez mnie są metodami aktywnymi z wykorzystaniem technik terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (BSFT). 

Terapia indywidualna jest możliwością pracy psychoterapeutycznej dla jednej osoby. Pozwala na wypracowanie przez klienta realnego celu  i osiągnięcia go w swoim życiu. W zaciszu gabinetu klient ma możliwość  uświadomienie sobie swoich zasobów i umiejętności, a takżewyjątkowych sytuacji w których radził sobie z trudnością. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję techniki Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Oparta jest na metodach pomagających w sposób skuteczny i efektywny znaleźć klientowi rozwiązania. Jest to forma terapii, która w szybkim czasie przynosi pozytywne korzyści.